Toodete kirjeldus
Toru roboton täiustatud ja mitmekülgne lahendus, mis on mõeldud torujuhtmete kontrollimiseks ja sobib torustiku täielikuks hindamiseks. See on varustatud tugeva kaamerapeaga, mille läbimõõt onΦ90mm, tSeadmel on võimas 120x suum (10x optiline ja 12x digitaalne) torujuhtme detailide täpseks kontrollimiseks ja üksikasjalikuks uurimiseks. Kaamera on varustatud 10 tk suure -heledusega LED-idega (4*3w ja 6*4w), mis tagavad küllaldase valgustuse. Kaameral on ka 360-kraadine aksiaalne ja 270-kraadine radiaalne pöörlemine, et katta ülevaatusala täielikult, ning autofookus, mis hõlbustab kasutamist. Kaamera on veekindel (IP68), mistõttu on see ideaalne kasutamiseks karmides torustiku keskkondades.
Pipe Robotit saab laialdaselt kasutada munitsipaaltorustiku hoolduses, naftakeemiliste torustike ülevaatus, hoone drenaažisüsteemi kontroll ja tööstusrajatiste torustike hindamine jne, et pakkuda tõhusaid, usaldusväärseid ja professionaalseid lahendusi igasugusteks torujuhtmete kontrollimistöödeks, aidates klientidel torujuhtmete kontrollimise ja hoolduse ülesandeid tõhusalt täita.
Toote parameetrid
1. osa. HD PTZ 90 mm kaamerasüsteem |
|
| Kaamera pea suurus | Φ90mm * 165mm |
| Pildi andur | 1/3" Panasonicu COMS |
| Resolutsioon | 1920*1080; Umbes 2,0 megapikslit |
| Valgustus | 0,01 LUX |
| Suumi | 120 korda (10x optiline, 12x digitaalne) |
| Valgusallikas | 10 suure heledusega LED-i, 4*3w; 6*4w |
| Pöörlemine | Aksiaalne-pööre 360 kraadi , radiaalne-pööramine 270 kraadi |
| Funktsioon | Automaatne teravustamine |
| Veekindel tase | IP68 |
| Töötemperatuur | -20 kraadi -55 kraadi |
| Kaal | 1,4 kg |
Osa 2. Roomiksüsteem |
|
| Roomamise kiirus | 0- 18m/min, 4 rattavedu |
| Mootor | Šveitsi impordi mootor 270 W (kaksikmootorid tagavad roboti tugeva võimsuse) |
| Tööpinge | 48V |
| Ronimisvõime | Vähem kui 30 kraadi või sellega võrdne |
| Kandevõime | 20 kg |
| Veekindel tase | IP68 |
| Töötemperatuur | -20 kraadi -55 kraadi |
| Sobiv toru läbimõõt | 200 - 2000mm läbimõõduga torude jaoks, mis on varustatud automaatse tõsteplatvormiga; Tõstuki maksimaalne kõrgus on umbes 200 mm |
|
Valikulised rattad
|
130 mm metallist skelett kummist rehv Või 210 mm õhkrehv |
Osa 3. 12.1 tolline keskjuhtimissüsteem |
|
| Ekraan | 12,1-tolline 500 cd/m kõrgvalgustusega LCD-ekraan |
| Kuva andmed | Kaugus, rõhk, roomiku nurk, kiirus jne |
| Resolutsioon | 1024*768 |
| Juhtimisfunktsioon | Edasi, taha, vasakule/paremale pööramine, esikaamera aksiaalne pöörlemine, tasapinnaline pöörlemine; Tõsteplatvorm tõuseb või langeb, põhi- ja lisavalgustuse lüliti heleduse reguleerimine, kaamera optiline suum, teravustamine, ava juhtimine jne; Reaalajas teabe superpositsioonifunktsioon, operaatori teave, õhurõhk, kalle, kaldenurk, kiirus ja kaugus |
| Juhtimisfunktsioon | Kasutaja parooli sisestamine, muutmine; Erinevad parameetrid muudavad sätteid, käivitage logihaldus |
| Mälu | 256G kõvaketas |
| Väljund, sisendpordid | Andmejuhtimisliides X1, heli sisend/väljund X1, USB liidesx2, toiteallikas X1; Vga liides; 12-pin liides |
| Võimsus | DC 9- 18V |
| Kaitsetase | IP54 |
| Materjal | Alumiiniumist |
| Suurused | L465mm*L266mm*K68mm |
Osa 4. Käsitsi kaablirull (valikuline mootoriga) |
|
| Arvesti loendur | Arvesti loendur, kaugust saab kuvada monitori ekraanil |
| Kaabli materjal |
12-sooneline komposiitkaabel (keerdpaar- kaabel)
|
| Kaabli läbimõõt | DN: 9 mm |
| Kaabli pikkus |
120- 200m Valikuline
|
| Kaablirulli materjal | Aviation alumiiniumist ja ülitugevast{0}}arvutist |
| Suurus | 70cm*44cm*48cm |
Pakkimisnimekiri


Teenuse tutvustus
Meie teenindusprotsessid
Kui vajate täiendavat abi, võtke meiega igal ajal ühendust. Meil:info@bestdertech.com
Müügieelne{0}konsultatsioon
1
>>
Tellimuse kinnitus
2
>>
Tootmine
3
>>
Tarne mitmel-kanalil
4
>>
Vastuvõtmise kinnitus
5
>>
Müügijärgsed-teenused
6
Võtke meiega ühendust
Oled huvitatud meie kohta rohkem teada saamaToru robotlahendusi? Lisateabe saamiseks võtke meiega juba täna ühendust. Meie meeskond on alati valmis teid teenindama, võtke meiega ühendust aadressilinfo@bestdertech.comvõi helistage meie teenindustelefonile (+86)-186-6531-5008, et meiega ühendust võtta.
Kuum tags: torurobot, Hiina torurobotite tootjad, tarnijad, tehas

