Toodete kirjeldus
Mõeldud torujuhtme kontrollimiseks,Kaasaskantav kanalisatsioonikaameraon varustatud 23 mm 1080P Full HD kaameraga, mis tagab selge pildi ja jäädvustab täpselt kõik torujuhtme sees olevad üksikasjad. See on kerge, hõlpsasti kaasaskantav, vastupidav ja veekindel kontrollkaamera. Sellel kaameral on standardne klaviatuur, turvaline sisemine salvestusruum tarvikute jaoks ja täielikult eemaldatav juhtkarp piiratud ruumi jaoks. seda on lihtne transportida, hoiustada, puhastada ja kasutada. Kaameraga on kaasas tugijalad, tarvikud ja kaks laadijat. Juhtseade on suletud ja lukustatud kaanega veekindel.

Põhifunktsioon:
1. Kaamerapea suurus Φ23 mm
2. 10.1-tolline värviline LCD-ekraan
3. Sensor 1/3'' tolline CMOS
4. Vaatevahemik 130 kraadi lai vaatenurk
5. Veekindel IP68
6. 1080P Full HD roostevabast terasest kaamerapea
7. 15tk kõrge-hele valge LED
8. SD-kaardi pesa piltide või videote salvestamiseks
9. Ekraanil oleva-kaugusloenduriga
10. Klaviatuuriga tekstisisestuse jaoks (inglise keel)

Toote parameetrid
23 mm kaamerapea |
|
| Kaamera pea suurus | Φ23mm * 51mm |
| Kaamera pea kogupikkus | 155 mm |
| Vaata vahemikku | 130 kraadi |
| Andur | 1/3" CMOS |
| Resolutsioon | AHD 1920*1080 |
| Fookuskaugus | 15 cm (umbes) |
| Teravus--sügavus | 20 cm (umbes) |
| Eesmine objektiiv | Safiir klaas |
| Veekindel | 20 m vee all (kaamera kinnitus kaablile) |
| Kesta materjal | 304 roostevaba teras |
| Valgustus | Sisseehitatud{0}}15* LED (valge) |
| Töötemperatuur | -10–50 kraadi /+14~+122℉ |
| Säilitustemperatuur | -20–60 kraadi /+4~+140℉ |
Kaabli ratas |
|
| Kaabli läbimõõt | 6,8 mm |
| Kaabli pikkus | 20/30/40M |
| Kaabli materjal | Klaaskiust vardakaabel |
DVR-i juhtseade |
|
| Ekraan | 10,1-tolline 16:9 Super Bright HD värviline LCD-ekraan |
| Resolutsioon | 1024*600 pikslit |
| Funktsioon | Video-, heli- ja fotograafiafunktsiooniga DVR |
| Video eraldusvõime | AHD 1080P / CVBS D1 |
| Arvesti loendur | Ekraanil-meeter/jalga Vahemaa kuva (valikuline) |
| Väline mälu | Toetage SD-mälukaarti kuni 64 GB |
| Andmete väljund | USB 2.0 arvutisse |
| Keel | lihtsustatud hiina, inglise, traditsiooniline hiina, jaapani, korea, vene, saksa, prantsuse, itaalia, hispaania, portugali, tai, soome, rootsi |
Akuvarustus |
|
| Toiteallikas | Alalisvoolu 12V sisend |
| Aku mahutavus | 7,2 V 6400 mAh Li-aku |
| Toiteväljund | 6-12V DC, USB 5V |
Muu valikuline funktsioon |
|
| Sisseehitatud{0}}512 Hz sonde | |
| Ise{0}}nivelleerimise funktsioon | |
| 33 khz saatja | |
| 7" LCD ekraan | |
Pakkimisnimekiri
1 x 23 mm kaamerapea
1 x 20/30/40m trossiratas
2 x plastist juhikud (dia.80mm ja dia.46mm)
1x kaugjuhtimispult
1 x kruvikeeraja
1 x toiteadapter
1x autolaadija
1 x Ühenduskaabel
1 x Kruvid ja kaamerapea veekindel tihend
1 x veekindel juhtpult koos monitoriga
Toote pakend


Kasutusalad
- Professionaalseks torustiku, äravoolu, kanalisatsiooni, torustiku, korstnate, masinate ja ehitiste ülevaatuseks;
- Seinte taga oleva torustiku ja juhtmestiku hooldamiseks.








Sarnased tooted
Meie teised sarnased tooted
Need tooted on funktsiooni ja jõudluse poolest sarnased, kuid neil on üksikasjade poolest ainulaadsed eelised.
| Toote nimi |
Kanalisatsioonikaamerasüsteemid
|
100 jala kanalisatsioonikaamera
|
CCTV äravoolukontrolli kaamerad
|
Torustiku kontrollimise kaamera
|
| tooteid | ||||
| Mudel | BSD-S20X6 | BSD-P33Y7 | BSD-Z23X5 | BSD-P33D7S |
| Kaamera pea | 20 mm | 33 mm | 23 mm | 33 mm |
| Ühilduvad kaamerad Head | 23mm/33mm | / | 20mm/29mm/40mm/45mm | / |
| Muud funktsioonid (valikuline) | 512HZ, isenivelleeriv- | 512Hz, suum | 512HZ, isenivelleeriv- | 512Hz, suum |
KKK
K: Kas pakume kohandatud teenuseid??
V: Jah, me saame pakkuda kohandatud teenust vastavalt kliendi nõudmistele.
K: Mis on meie tarneaeg?
V: Tarneaeg varieerub sõltuvalt tootest ja tellimuse kogusest, tavaliselt 1-2 nädalat.
K: Mis on meie toodete garantiiaeg?
V: Pakume üheaastast garantiiaega, kvaliteedi garantiid ja eluaegset hooldust.
K: Kas me aktsepteerime väikeseid tellimusi?
V: Võtame vastu igas suuruses tellimusi, sealhulgas väikeseid tellimusi.
K: Kas meie tooted on sertifitseeritud rahvusvaheliste standardite kohaselt?
V: Jah, meie tooted on sertifitseeritud ISO, CE ja muude asjakohaste standardite järgi, tagades ohutuse ja töökindluse.
Võtke meiega ühendust
Kas teil on küsimusi selle kohtaKaasaskantav kanalisatsioonikaameravõi vajad abi? Meie meeskond on valmis tuge pakkuma. Võtke ühendust meili teel aadressilinfo@bestdertech.comvõi helistage meile numbril (+86)-186-6531-5008. Oleme pühendunud aitama teid kõigis teie ärivajadustes.
Kuum tags: Kaasaskantav kanalisatsiooni äravoolu kontrollimise kaamerasüsteem 20 m/66 jala ~ 40 m/130 jala pikkuse kaabliga, Hiina kaasaskantav kanalisatsiooni äravoolu kontrollimise kaamerasüsteem 20 m/66 jala ~ 40 m/130 jala kaabliga tootjad, tarnijad, tehas





